Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mujo i sv. Petar

Ići dole

Mujo i sv. Petar Empty Mujo i sv. Petar

Počalji od The Punisher Čet Mar 27, 2008 11:59 pm

Mujo se napio ko' budala i frka ga Fate kad dodje kuci..Usulja se polako,pazi na svaki korak i nekako se uspije uvuci pod jorgan da ga ova ne primjeti.Probudi se covjek u pola noci a ono neki bradati lik u bijeloj halji lebdi iznad kreveta...
Mujo se ziv sasro ali nekako smogne hrabrosti i pita -Pa tko si ti???Sta je ovo?!-Mujo,ja sam ti sveti Petar.-Sveti Petar?!Pa nisam valjda umro osd alkohola?-Jesi Mujo,zao mi je..
De Petre pa imam zenu,djecu,toliko stvari jos nisam napravio..Pa moras me vratiti u zivot,evo molim te..Kaze sv.Petar -Pa nisam ni ja svemoguc,ne mogu samo tako..Mogu ti pomoci ali postoji kvaka..-Ma moze covjece,samo me vrati..-Vidi Mujo,mogu te vratiti na Zemlju ali samo kao psa ili kao kokos.-I to mi je jedini izbor?-Da,sorry..
I sad konta Mujo sto ce..Kaze ma daj ti mene vrati kao kokos,makar imam kokosinjac iza kuce pa cu kljucati ako nista.I puff,pojavi se bijeli dim i evo Muje kao kokos natzad.Odmah ga skonta pijetao i kaze; Ooo,ti si nova koka ovdje..I kako ti je prvi dan?-Ma nije lose,sve je u redu samo sto imam neki osjecaj iznutra kao da cu eksplodirati.-Pa ne mogu vjerovati da nikad nisi snijela jaje..Pa to ti je normalno,ovuliras.Samo se opusti i neka stvari idu svojim tijekom i vidjet ces da ce sve biti u redu.I opusti se Mujo,snese nekako to jaje i pocne se cudno osjecati..Obuzela ga neopisiva milina,nikad budala nije osjetio majcinstvo..Snese drugo jaje kad ono jos ljepsi osjecaj..I sad on sebi misli..Koja je legenda taj covjek.Pa ovo sto me sveti Petar reinkarnirao kao kokos je najbolja stvar koja mi se desila,ikada!!!I taman da ce snijesti trece jaje osjeti tupi udarac po glavi,probudi se i ugleda Fatu kako urla;

PROBUDI SE PICKA TI MATERINA PIJANA,SERES PO KREVETU!!!
The Punisher
The Punisher
Super Moderator
Super Moderator

Muški
Broj poruka : 344
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu